Sortiment

Nabízíme

Zahradní rostliny

Letničky, trvalky, cibuloviny, sezonní květiny

Zahradní rostliny jsou alfou a omegou každého zahradnictví a ani u nás tomu není jinak. Nabízíme širokou škálu letniček, trvalek a cibulovin. Letničky jsou vhodné především do nádob, předzahrádek a na přední místa v záhonech. Jsou velmi ceněné pro svou dlouhou dobu kvetení a nepřeberné množství druhů a barev. Bohužel z jejich květů je možné se těšit pouze jednu vegetační sezónu. Naproti tomu trvalky jsou mnohaleté rostliny, jež budou zdobit vaši zahradu řadu let. Nenabízejí sice nepřetržité kvetení jako letničky, ale jsou správnou volbou pro toho, kdo hledá nenáročné a vytrvalé byliny.

Zahradnictví Šrámek - Trvalky
Zahradnictví Šrámek - Cibuloviny
Zahradnictví Šrámek - Letničky

Dřeviny

Okrasné a ovocné stromy, okrasné a ovocné keře

V našem sortimentu se nachází pestrá nabídka okrasných a ovocných dřevin. Naše dřeviny vybíráme jen od prověřených a profesionálních školkařů. Ať už hledáte keře do živého plotu nebo zajímavé solitéry, naše dřeviny jsou skvělým způsobem, jak přidat barvu a texturu do vaší zahrady. Především na jaře a na podzim nabízíme nepřeberné množství kontejnerových ovocných stromků a keřů.

Zahradnictví Šrámek - Dřeviny
Zahradnictví Šrámek - Dřeviny
Zahradnictví Šrámek - Dřeviny

Pokojové rostliny

I milovníci pokojových rostlin si u nás přijdou na své. Správně vybraná pokojová rostlina skvěle doplní a rozsvítí každý interiér. Nabízíme nepřeberné množství dracen, monster, orchidejí, lopatkovců, anturií a mnoho dalšího. Rádi vám pomůžeme vybrat rostlinu podle interiérových podmínek i vašich pěstitelských zkušeností.

Zahradnictví Šrámek - Pokojové rostliny
Zahradnictví Šrámek - Pokojové rostliny
Zahradnictví Šrámek - Pokojové rostliny

Keramika a dekorace

Zahradní a užitková keramika, umělé květiny, svíčky, okrasné kameny

Přijďte si pro kvalitní zahradní a užitkovou keramiku. Věříme, že není nad poctivou ruční práci a vysokou kvalitu pálené keramiky. Keramiku pečlivě vybíráme a dovážíme ze všech koutů Čech. Krom keramiky můžete svoji zahradu oživit okrasnými kameny různých tvarů a velikostí. Dále nabízíme široký sortiment dekorativního zboží, svíček, umělých květin a mnoho dalšího.

Zahradnictví Šrámek - Věnce
Zahradnictví Šrámek - Keramika
Zahradnictví Šrámek - Dekorace

Chemie

Semena, hnojiva, postřiky, substráty

Bio je bio, ale přesto je někdy nutné přírodě trochu pomoci. Právě pro takou pomoc vám nabízíme širokou paletu hnojiv, postřiků a substrátů. S výběrem toho pravého pro vaši zahrádku vám s radostí pomůžeme, neváhejte se zeptat.

Zahradnictví Šrámek - Sazenice
Zahradnictví Šrámek - Chemie
Zahradnictví Šrámek - Substráty

Sezonní zboží

Sezónní dekorace, vánoční stromky

Sice poslední, ale náš nejoblíbenější sortiment. Každé roční období je odlišné a stejně tak každé roční období my můžeme nabídnout něco unikátního i vám! O vánocích si přijďte pro naše nádherné vánoční stromky, o velikonocích ozdobte svůj parapet naším svátečním košíkem a na podzim si k nám skočte pro dýně na halloween a nebo prostě jen na polévku. Celý rok také nabízíme ručně dělané dekorativní věnce, laděné do konkrétní sezóny. Pro aktuální sezóní hity sledujte náš Facebook a Instagram.

Zahradnictví Šrámek - Velikonoce
Zahradnictví Šrámek - Vánoční stromky
Zahradnictví Šrámek - Sezonní zboží